2018 Linda Quayle Scholarship Tournament
Roster for Linda Quayle Scholarship Tournament

Tournament Roster print
Event sort Squad sort Ave sort Name sort Team sort
Boys Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   144 Bock, Sam 51969
Boys Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   151 Brewer, Ashton 50839
Boys Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   173 Fabela, Eloy 51970
Boys Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   153 Fitzgerald, Jacen 50543
Boys Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   161 Hsu, Matthew 51131
Boys Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   100 Hurlburt, Joshua 51308
Boys Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   117 Leland, Banks 49395
Boys Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   90 Leland, Rush 49396
Boys Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   97 Leland, Tate 49397
Boys Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   182 Muennink, Riley 52107
Boys Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   145 Papillon, Denzel 51971
Boys Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   151 Teets, Cade 51476
Boys Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   159 Walker, Dausen 51481
Boys Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   149 Zamora, Caleb 51994
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   155 Beak, Sterling 52166
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   155 Beale, Sterling 50544
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   144 Bock, Sam 52218
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   136 Chapa, Caden 50580
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   176 Dossett, Tristen 52219
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   145 Doucet, Jacob 51995
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   153 Fitzgerald, Jacen 50546
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   152 Gonzales, Brian 51521
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   182 Gonzales, Sean 51522
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   103 Hoffman, Chace 51133
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   100 Hurlburt, Joshua 52165
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   117 Leland, Banks 52161
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   90 Leland, Rush 52162
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   162 Morales, Jarred 51488
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   127 Pillitiere, Andrew 50662
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   179 Roberts, Ian 51128
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   151 Teets, Cade 50547
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   159 Walker, Dausen 51482
Boys Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   154 Williams, Marqus 51726
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   218 Besse, Carson 50586
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   195 Cain, Logan 51972
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   210 Contreras, Lupe 50588
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   231 Cooper, Donald 50842
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   176 Dossett, Tristen 51307
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   196 Friedeck, Trey 50532
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   194 Gray, Bret 51611
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   189 Hays, Johnathan 51309
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   196 Krupczak, Noah 50531
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   182 Matocha, Milo 51479
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   191 Olfers, Clayton 50536
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   181 Rodriguez, Joseph 51975
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   182 Saucedo, Nicolas 49403
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   205 Stokes, Mason 49466
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   195 Stroman, Matthew 50537
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   184 Wagner, Zachary 50896
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   185 Walker, Jacob 51775
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   190 Walker, Joshua 51774
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   185 Wetzel, Teagon 50844
Boys Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   200 Wiley, Taylor 51525
Boys Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   218 Besse, Carson 52157
Boys Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   195 Coleman, Caleb 51977
Boys Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   231 Cooper, Donald 50841
Boys Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   189 Hays, Johnathan 51483
Boys Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   194 Lundy, David 50660
Boys Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   182 Matocha, Milo 52154
Boys Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   205 Stokes, Mason 52164
Boys Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   187 Tran, Brian 51976
Boys Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   184 Wagner, Zachary 52216
Boys Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   185 Walker, Jacob 52163
Boys Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   190 Walker, Joshua 52156
Boys Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   200 Wiley, Taylor 52155
Girls Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   157 Brewer, Jayden 50840
Girls Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   155 Buchert, Desiree 51609
Girls Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   165 Butterworth, Jessica 51477
Girls Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   128 Davila, Francis 50541
Girls Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   169 Garcia, Jade 51974
Girls Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   170 Knierim, Bailey 50582
Girls Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   161 Myers, Jalyne 50535
Girls Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   146 Nolde, Karen 51311
Girls Handicap    10-28 Sun 11:00 AM   169 Teets, Avery 51475
Girls Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   155 Buchert, Desiree 52153
Girls Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   140 Chapa, Cassara 50581
Girls Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   169 Garcia, Jade 52151
Girls Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   162 Hilt, Angelica 51613
Girls Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   170 Knierim, Bailey 50583
Girls Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   170 Knierim, Bailey 52152
Girls Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   124 Mireles, Marisa 50545
Girls Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   155 Roberts, Vivian 51129
Girls Handicap    10-28 Sun 1:00 PM   169 Teets, Avery 50548
Girls Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   185 Buchert, Alexis 51610
Girls Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   191 Dull, Caitlyn 50843
Girls Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   165 Edwards, Kathleen 52108
Girls Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   168 Kay, Kara 51725
Girls Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   195 Riojas, Christina 49398
Girls Scratch    10-28 Sun 11:00 AM   185 Thoma, Maggie 50538
Girls Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   185 Buchert, Alexis 52160
Girls Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   198 Dull, Caitlyn 52159
Girls Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   168 Kay, Kara 52158
Girls Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   211 Riojas, Christina 52217
Girls Scratch    10-28 Sun 1:00 PM   185 Thoma, Maggie 52148